18247969_edited.png

 DEMOTEKS, kurulduğu 2007 yılından bugüne kadar uzman kadrosu, artan deneyimi ve kapasitesiyle Türkiye’de kurumsal tekstil ürünleri üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir. Bilgi birikimi, geniş ürün yelpazesiyle,  sektöründe hızlı ve verimli çözümler sunmaktadır.
 

 DEMOTEKS,   birçok projeye imza atmış ve bu alanda aranılan ve güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Bu kapsamda hastane, yatılı okul, askeri kurumlar, üniversite yurtları, misafirhane ve otel gibi, özellik ve uzmanlık gerektiren kapsamlı projelerin tekstil çalışmalarını başarı ile yapmaktayız. Ayrıca Türkiye’de ki kamu ve üniversite hastanelerinin %80’inde ürünlerimiz kullanılmaktadır.
 

 Türkiye’nin yanı sıra İtalya,  Portekiz, Almanya, Fransa, Rusya, Latin AmerikaA.B.D., Kazakistan, Kuveyt, Sudan, Libya, Afrika, Irak, Ürdün, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan ülkelerine ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.
 

 Türkiye’de yeni planlanan ve yapım aşamasındaki Şehir Hastaneleri projelerinin hepsinde  yer aldık.
 

 Tekstilde çözüm ortağınız  olarak sizinle çalışmak arzusundayız. Verdiğimiz hizmetin öncesinde ve sonrasında gerekli takibi yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ilk hedefimizdir.Sizi de referans listemize eklemekten gurur duyacağız.
 

 Özellikle, son dönemde yeni açılan Üniversite, Devlet ve Özel Hastanelerin gerek görsel sunum, gerekse kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı  bütün tekstil çalışmalarını  beraber hareket ederek tamamladık.
 

 Bu çerçevede, oluşabilecek işbirliği içerisinde her türlü çalışma için istekli olduğumuzu bildirir, işlerinizde başarılar dileriz.